2022-ųjų pasiūlymai

Metus pradedame nuo susitikimo parodoje ADVENTUR 2022 ir džiaugiamės grįžę prie tradicijos, kurioje išaugome. Šiais metais kviečiame Jus ne tik ragauti Zanavykiškos ar dvariškos virtuvės šedevrus, bet ir apsistoti maloniam ir komfortabiliam poilsiui dvaro oficinoje. Atostogauti šiais laikais paprasta, tad turime pasiūlymų ir pagal istorinį, ir pagal modernų gyvenimo ritmą.

ADVENTUR pasiūlymas

TO DAR NEBUVO: nakvynė Zyplių dvaro oficinoje su pusryčiais nuo 45 €

Rezervuokite jau dabar tel.: +37061468883 Pasiūlymas galioja 2022-02-12

ADVENTUR naujiena: SMETONOS virtuvė

Stipri lietuvybės dvasia ir pagarba vietinei produkcijai nuvedė į laikus, kurie kvepia susitikimų rafinuotumu ir (dabar jau paprastos) virtuvės triumfu ant garbingiausio šalies stalo. Jau visai netrukus kviesime ragauti mūsų kraštą prezidentiniuose priėmimuose reprezentavusius patiekalus bei gėrimus. Apie tai šį savaitgalį mielai papasakos pats kuchmistras dar iki oficialios meniu premjeros.

Darbostogos užmiesčio dvare

Pasaulio neramumus ir pilką buitį pamiršite vos pasukę į alėją, vedančią link Zyplių dvaro. Leiskite mums pasirūpinti pusryčiais, pietumis ar gurmaniška vakariene su rinktiniais gėrimais. Sklandų darbą garantuos patikimas interneto ryšys ir darbui skirtos kambarių zonos bei istorinė atmosfera pritaikyta šiuolaikiniam komfortui. 5 nakvynės su pusryčiais asmeniui kainuos tik 99 €. Pasiūlymas galioja tik darbo dienomis iki 2022-02-12

Mūsų svečių favoritai

Mažoji puota ir didžioji puota – tobula galimybė atsipalaiduoti ir pasijausti tikrais dvaro svečiais, kurie priimami pagal iš anksto suderintą meniu. 4 užnešimai ir atsigaivinimas padės suprasti didikų etiketą ir atrasti skonius, kuriuos kuchmistras sukomponavo pagal šių dienų kokybės ir estetiko standartus.  Rasime sprendimus ir vegetarams, ir patiems mažiausiems.

Ragaučius mūsų svečius ypatingai žavi galimybe paragauti istorijos ar pasimėgauti nostalgiją keliančiais patiekalais. Charizmatiška edukatorė ne tik lydės degustacijoje, bet ir papasakos apie vietines tradicijas, zanavykišką unorą, pamokys zanavykiškos šnekos.

Čia gyvenimas verda visus metus

Nepriklausomai nuo metų laiko rengiame privačias šventes, oficialius renginius bei konferencijas. Laikomės tradicijų ir kuriame naujas, tad kviečiame susipažinti su mūsų renginių kalendoriumi.