MES SIŪLOME

…senieji LDK virtuvės receptai, geriausios vietinės žaliavos, zanavykiškas svetingumas, šiuolaikiškas komfortas ir išmaniosios technologijos…

Restoranas „Kuchmistrai“ ir viešbutis „Zyplių dvaro oficina“ – Zyplių dvare įsikūręs potyrių, atradimų ir poilsio ir poilsio kompleksas, kur į darnią visumą susipina XIX a. vid. įkurto dvaro ansamblio istorija, senieji LDK virtuvės receptai, geriausios vietinės žaliavos, zanavykiškas svetingumas, šiuolaikiškas komfortas ir išmaniosios technologijos. Siekiant išsaugoti ne tik kulinarinį, bet ir kultūrinį krašto paveikslą puoselėjamos senosios tradicijos ir kuriamos naujos, atspindinčios šiuolaikinio gyvenimo aktualijas šiame istoriniame kontekste.

Restoranas atstovauja atgimimą išgyvenančią dvaro virtuvės kultūrą ir pristato Lietuvos didikų virtuvės patiekalus, modernizuotus siekiant atitikti šiandieninį svečio skonį bei lūkesčius. „Kuchmistrai“ – ne tik puikus pasirinkimas šeimos savaitgaliui, romantiškai vakarienei ar pietums su draugais, bet ir galimybė reprezentuoti Zanavykiją bei Lietuvą atvykstant su svečiais iš užsienio, surengti įsimintiną privačią šventę ar konferenciją.

2020 m. lapkričio mėn. duris atvėrusiame viešbutyje „Zyplių dvaro oficina“ Jūsų laukia 12 išskirtinio dizaino numerių, pritaikytų skirtingiems svečių poreikiams bei lūkesčiams. Modernūs sprendimai ir išsaugotos autentiškos dvaro interjero detalės sukuria išskirtinę atmosferą, alsuojančią to meto istorija, bet ir dovanojančią kokybišką poilsį moderniam žmogui.

SVEIKI ATVYKĘ!

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų patogiu ir turiningu poilsiu! Užmiesčio ramybė viešbutyje „Zyplių dvaro oficina“ laukia Jūsų. Užtikrinsime, kad Jūsų viešnagė pas mus būtų visiškai saugi. 

Rezervuoti kambarius galite jau dabar +370 685 34432. 

Užtikrinsime Jums patogiausią viešnagės laiką, virtualią rezervaciją ir bekontaktę registraciją atvykus. 

Restorano „Kuchmistrai“ degustacijomis mėgautis galite viešbučio kambariuose. 

Lauksime Jūsų!