…Mūsų rūpestis – suteikti jums deramas poniškas privilegijas ir pasidalinti tuo, ką geriausio radome tyrinėdami savaip turtingą dvaro virtuvės paveldą…

Neobarokiniai dvarų sodybų rūmai – pakankamai retas reiškinys Lietuvoje. Vienas išraiškingiausių pavyzdžių – Zyplių dvaras, kuris šiandieninę istoriją skaičiuoja nuo Senųjų Zyplių dvarelio 1806 m. atitekusio kunigaikščiui Juozapui Poniatovskiui už nuopelnus kare, Napoleono armijos sudėtyje.

Zyplių dvaro ansamblį sudaro 11 išlikusių pastatų, apsuptų vienu iš didžiausių parkų Lietuvoje, su ilgomis balzaminių tuopų ir skroblų alėjomis. Dabar ši vieta įdomi tuo, kad čia kuriama ypatinga kultūrinė erdvė pažintinei, tiriamajai ir švietėjiškai veiklai. Lukšių kultūros centro, Zanavykų muziejaus, restorano „Kuchmistrai“ ir viešbučio „Zyplių dvaro oficina“ dėka visais metų laikas dvaro aplinkoje verda gyvenimas, puoselėjantis istorinį palikimą ir kuriantis naujas tradicijas. Dabarties ir istorijos sintezė leidžia istoriją ne tik pažinti, bet ir patirti, pasimatuoti, išbandyti.

Nuo 2017-ųjų pavasario naują istorijos puslapį čia atvertė restoranas „Kuchmistrai“. Autentiškoje dvaro virtuvėje įsikūręs, Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantis, restoranas išsiskiria ne tik rafinuota interjero, dekoro ir meniu darna, bet ir išskirtiniu maistu. Senieji receptai, atkurti derinant senoviškas ir modernias maisto gaminimo tradicijas. Patiekalai stebina paperkančiu pamirštų bei neatrastų skonių ir tekstūrų žaismu. Mūsų virtuvė vienintelė Lietuvoje, kuriai vadovauja kuchmistras.

Šiandien dvaras – vienas iš labiausiai lankomų objektų Šakių rajone, tad sveikiname atvykus ir tikimės, kad viešnagė mūsų restorane padovanos neįkainojamus įspūdžius ir leis pajausti tikrą dvariško gyvenimo skonį.

SVEIKI ATVYKĘ!

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų karališku poilsiu! Užmiesčio ramybė viešbutyje Zyplių dvaro oficina laukia Jūsų. Kai tik leis aplinkybės, užtikrinsime, kad Jūsų viešnagė būtų visiškai saugi.

Rezervuoti kambarius galite jau dabar, paskambinę telefonu: +370 685 34432.

Užtikrinsime Jums patogiausią viešnagės laiką, virtualią rezervaciją ir bekontaktę registraciją atvykus.

Nors restoranas karantino metu nedirba, jau dabar savo šventiniam stalui galite užsisakyti restorano meistrų paruoštą kalėdinę antį.

Lauksime Jūsų!