… ,,Zyplių dvaro oficina“ – unikali poilsio erdvė, kurioje susijungia dvaro istorinė praeitis ir modernumas…

Prieš daugiau nei šimtmetį, kurdamas ir puoselėdamas unikalią dvaro sodybą, grafas Potockis pasitelkė ne tik gausias savo žinias, įgytas užsienio aukštosiose mokyklose, bet ir garsiausius Paryžiaus ir Varšuvos sodininkus. Degdamas aistra pasaulinėms tendencijoms ir tuometiniams atradimams – dvaro parko teritorijoje kasė tvenkinius ir statė tiltelius per juos, įrenginėjo fontanus ir išpuoselėjo net 21 ha parką, dar ir šiandien supantį Zyplių dvaro sodybos pastatus.

Tai vienas unikaliausių šalies dvarų parkų, kurtas žmogaus, sukaupusio didžiulį žinių bagažą žemės ūkio srityje, aktyviai rėmusio meną, rašiusio literatūrinius kūrinius. 200 balzaminių tuopų alėja, manžūriniai riešutmedžiai, specialiai parkui sodinti klevai ir maumedžiai – tik kelios iš dešimčių grafo kurto dvaro parko paslapčių, likusių iki šių dienų.

Unikalioje Sūduvos krašto lygumoje, apsuptoje miškų, grafo statytų neobarokinio stiliaus dvaro pastatų ir parko istoriją šiandien prikeliame naujam gyvenimui. Praėjus daugiau nei šimtui metų, į priekį vedami aistros darbui, istorijai, gyvenimo ir laisvalaikio kokybei bei inovacijoms, sugrąžiname gyvenimą dvare ir atveriame jums analogų neturinčio viešbučio – „Zyplių dvaro oficinos“ – duris.

SVEIKI ATVYKĘ!

Rezervuokite kambarius +370 685 34432, el. p. uzsakymai@kuchmistrai.lt ir leiskite mums pasirūpinti Jūsų patogiu ir turiningu poilsiu užmiesčio ramybės oazėje – 4* viešbutyje Zyplių dvaro oficina.

Užtikrinsime Jums patogiausią viešnagės laiką, virtualią rezervaciją ir bekontaktę registraciją atvykus.

Išskirtiniais patiekalais galėsite mėgautis restorane „Kuchmistrai“.

Laukiame Jūsų!

 

susisiekitepara6ykite mes paskambinsim

a2i8