Restoranas „KUCHMISTRAI“ – autentiškoje Zyplių dvaro aplinkoje įkurtas ir Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantis restoranas, siekiantis išsaugoti ne tik kulinarinį, bet ir kultūrinį krašto paveikslą. Savaitgalio kelionė, šeimos šventė, o galbūt romantiškas pasimatymas už miesto? Mes išpildysime visas šias progas! Dvaro virtuvės degustacijos, sezoninio meniu degustacijos su lietuviškais vynais, edukacijos, kulinarinės pamokėlės, privatūs renginiai, konferencijos.

restoranas@kuchmistrai.lt
+370 614 68883

KUCHMISTRO SALĖ IKI 50 ŽMONIŲ

Autentiškos, erdvios ir šviesios salės patalpos perkels Jus į dvaro kuchmistro virtuvę ir suteiks išskirtinių prieskonių Jūsų šventei.

J. PANIATOVSKIO SALĖ IKI 20 ŽMONIŲ

Prabangios ir erdvios salės patalpos suteiks išskirtinės atmosferos ypatingai progai ar svarbiai konferencijai.

GRAFO POTOCKIO SALĖ IKI 100 ŽMONIŲ

Jauki alsuojanti dvaro kultūra ir istorija salė taps puikiu pasirinkimu ypatingoms šeimoms šventėms ar jaukioms draugų kompanijos vakarienėms.

PARKO TERASA

Jaukiam vakarui.

RŪMAI BEI ARKLIDĖS

Taip pat yra galimybė nuomotis patalpas rūmuose bei arklidėse.

SVEIKI ATVYKĘ!

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų karališku poilsiu! Užmiesčio ramybė viešbutyje Zyplių dvaro oficina laukia Jūsų. Kai tik leis aplinkybės, užtikrinsime, kad Jūsų viešnagė būtų visiškai saugi.

Rezervuoti kambarius galite jau dabar, paskambinę telefonu: +370 685 34432.

Užtikrinsime Jums patogiausią viešnagės laiką, virtualią rezervaciją ir bekontaktę registraciją atvykus.

Nors restoranas karantino metu nedirba, jau dabar savo šventiniam stalui galite užsisakyti restorano meistrų paruoštą kalėdinę antį.

Lauksime Jūsų!