Sudūvos krašto lygumoje, apsuptoje miškais, neobarokinio stiliaus dvaro sodybos istorijoje susipina komfortas ir inovacijos. Šimtmetį menanti istorija pasakoja, jog 19 a. formuodamas dvaro sodybos reprezentacinę zoną, grafas Patockis siekė inovatyvumo ir naujovių. Domėdamasis pasaulinėmis tendencijomis savo žemėse sukūrė unikalią ir išpuoselėtą aplinką, kviesdamas  sodininkus iš Paryžiaus ir Varšuvos, per kanalus statydamas tiltus, fontanus ir įrengęs 21 ha parką, supantį dvaro pastatus. Kviečiame Jus pasimėgauti kokybišku poilsiu, lankantis inovatyvias technologijas ir istorinę aplinką apjungiančiame viešbutyje.

Atvykstant Jus pasitiks nuostabi 200 m balzaminių tuopų alėja ir rūpestingai kurtas parkas, kuriame ramybę ir poilsį kuria manžūriniai riešutmedžiai, klevai ir maumedžiai. Atraskite dvaro gamtos kuriamą grožį ir leiskitės  į Jūsų patogumui pritaikyto viešbučio teikiamas galimybes:

  • minkščiausi patalai, romantiškas vaizdas pro langą, gurmaniški skoniai, raminančios spa procedūros
  • visapusiškas poilsis, nepriekaištingas aptarnavimas ir karališkas komfortas vieno mygtuko pauspaudimu

Mes kuriame inovatyvų komfortą, kad Jūs galėtumėte saugiai, patogiai ir išmaniai mėgautis visais viešbučio teikiamais privalumais.

Zyplių dvaro oficinos išmanusis viešbutis.

SVEIKI ATVYKĘ!

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų karališku poilsiu! Užmiesčio ramybė viešbutyje Zyplių dvaro oficina laukia Jūsų. Kai tik leis aplinkybės, užtikrinsime, kad Jūsų viešnagė būtų visiškai saugi.

Rezervuoti kambarius galite jau dabar, paskambinę telefonu: +370 685 34432.

Užtikrinsime Jums patogiausią viešnagės laiką, virtualią rezervaciją ir bekontaktę registraciją atvykus.

Nors restoranas karantino metu nedirba, jau dabar savo šventiniam stalui galite užsisakyti restorano meistrų paruoštą kalėdinę antį.

Lauksime Jūsų!