…Čia svarbu ne tik dėmesys maisto kokybei ir rinktinėms žaliavoms, bet ir skonių derinimui siekiant organizmo pusiausvyros…

Rengiate šventę? Nuo seniausių laikų vaišių stalas rodė svetingumą ir namų turtingumą. Kokybė, estetika, skonių ir tekstūrų žaismas – galimybė nustebinti, pradžiuginti svečią bei apdovanoti įsimintina patirtimi. Nesvarbu, švenčiate pas mus, namuose ar sodyboje, Jūsų stalą gali papuošti rinktiniai LDK skoniai ir šiandienai pritaikytos tų laikų tradicijos. Ragavimas gali tapti ir skoningu priedu, ir pagrindiniu šventės akcentu.

Čia svarbu ne tik dėmesys maisto kokybei ir rinktinėms žaliavoms, bet ir skonių derinimui siekiant organizmo pusiausvyros. Kuchmistro meistriškumą geriausiai atskleidžia skonių bei tekstūrų deriniai, kurie pabrėžia vienas kitą ir sukuria išskirtinę gastronominę patirtį. Nustebsite, kokia įspūdinga gali būti senųjų tradicijų ir šiandienos tendencijų sintezė lėkštėje.

Asmeninėms šventėms rekomenduojame pažintį su LDK didybę menančia virtuve. Keturių užnešimų edukacijos – degustacijos su atsigavimu suteiks tuometės puotos pojūtį. Galite rinktis iš skirtingų puotų suderintų su kilmingųjų mėgtais gėrimais. Jūsų šventę galime surengti išskirtinėse restorano „Kuchmistrai“ salėse arba atvykti tiesiai pas Jus!

Išskirtinėms progoms rekomenduojame kulinarinį Kuchmistro pasirodymą ar šokius su dvaro damomis. Didžiosioms šventėms – Kalėdoms ir Velykoms – siūlome maisto gaminimo edukacijas su ragautuvėmis ir pasiūlymus vaišių išsinešimui. Galime surengti šventę ir kitose Zyplių dvaro ansamblio patalpose ar atvežti maistą Jūsų renginiams bei konferencijoms. Pasirūpiname ne tik estetišku maisto patiekimu, bet ir stalo dengimu bei dekoravimu pagal tematiką, todėl rasime sprendimus ir Jūsų asmeninei šventei, ir įmonės renginiui.

SVEIKI ATVYKĘ!

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų karališku poilsiu! Užmiesčio ramybė viešbutyje Zyplių dvaro oficina laukia Jūsų. Kai tik leis aplinkybės, užtikrinsime, kad Jūsų viešnagė būtų visiškai saugi.

Rezervuoti kambarius galite jau dabar, paskambinę telefonu: +370 685 34432.

Užtikrinsime Jums patogiausią viešnagės laiką, virtualią rezervaciją ir bekontaktę registraciją atvykus.

Nors restoranas karantino metu nedirba, jau dabar savo šventiniam stalui galite užsisakyti restorano meistrų paruoštą kalėdinę antį.

Lauksime Jūsų!