Jūsų šventėms

Rengiate šventę?.. Nuo seniausių laikų vaišių stalas rodė svetingumą ir namų turtingumą. Kokybė, estetika, skonių ir tekstūrų žaismas – galimybė nustebinti, pradžiuginti svečią bei apdovanoti įsimintina patirtimi. Nesvarbu, švenčiate pas mus, namuose ar sodyboje, jūsų stalą gali papuošti rinktiniai LDK skoniai ir šiandienai pritaikytos tų laikų tradicijos. Ragavimas gali tapti ir skoningu priedu, ir pagrindiniu šventės akcentu.

Asmeninėms šventėms rekomenduojame pažintį su LDK didybę menančia virtuve. Keturių užnešimų edukacijos-degustacijos su atsigavimu suteiks anuometės puotos pojūtį. Galite rinktis iš 3 skirtingų meniu* suderintų su kilmingųjų mėgtais gėrimais:

Mažoji puota

Didžioji puota

Dvariška midaus degustacija

 

Kuo ypatinga mūsų dvaro virtuvė? Čia svarbu ne tik dėmesys maisto kokybei ir rinktinėms žaliavoms, bet ir skonių derinimui siekiant organizmo pusiausvyros. Kuchmistro meistriškumą geriausiai atskleidžia skonių bei tekstūrų deriniai, kurie pabrėžia vienas kitą ir sukuria išskirtinę gastronominę patirtį. Nustebsite, kokia įspūdinga gali būti senųjų tradicijų ir šiandienos tendencijų sintezė lėkštėje. Išskirtinėms progoms rekomenduojame kulinarinį kuchmistro pasirodymą ar šokius su dvaro damomis.

Patiekalus rinksitės iš šventėms sukurto meniu. Didžiosioms šventėms – Kalėdoms ir Velykoms – siūlome maisto gaminimo edukacijas su ragautuvėmis ir pasiūlymus vaišių išsinešimui. Galime surengti šventę ir kitose Zyplių dvaro ansamblio patalpose ar atvežti maistą Jūsų renginiams bei konferencijoms. Pasirūpiname ne tik estetišku maisto patiekimu, bet ir stalo dengimu bei dekoravimu pagal tematiką, todėl rasime sprendimus ir jūsų asmeninei šventei, ir įmonės renginiui.

 

Zyplių dvaro virtuvė restoranas „Kuchmistrai“ Jūsų šventėms siūlo 3 sales:

– KUCHMISTRO salė, pirmame aukšte, iki 40 asm., (+konferencijų įranga)

– PONETOVSKIO salė, pirmame aukšte, iki 20 asm.

– POTOCKIO salė, antrame aukšte iki 20/40 asm. (+konferencijų įranga)

 

Didesniam ar netradiciniam renginiui galima panaudoti kitas Zyplių dvaro erdves;

Šiltuoju laikotarpiu – didžiulę terasą su jaukia palapine ir vaizdu į Zyplių dvaro parką;

Su restorano meistrų pagamintais užkandžiais kelionė gali tapti dar nuostabesnė;

Galime surengti banketus, furšetus ir kitus pobūvius Jūsų patalpose;

Nustebinkite namiškius, kolegas ar verslo partnerius Zyplių dvaro virtuvėje, pagal užsakymą, paruoštais šventiniais patiekalais.

 

Susisiekite su mumis: +370 8534432,  +370 61468883, el. p. restoranas@kuchmistrai.lt

 

*Privačios šventės meniu gali būti keičiamas pagal individualius poreikius.